Blue Flower

İŞTE TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT'DE HERKESİN KONUŞTUĞU SÜPER EKİP!

 

 

NASIL BİR KURSA KATILMAK İSTERDİNİZ?

 

 ·       Türkçe Öğretmenliği bölümü için uzaktan eğitim kursumuza canlı ders sınıfında veya kayıttan takip sınıfında katılabilirsiniz. 

·       Canlı ders şeklinde ve panel aracılığıyla yapılan kursumuzda sene başından sonuna kadar dersler verilen ders programına göre düzenli bir şekilde gerçekleştirilir. Her ders öncesi derse katılacak kursiyerlerimizin mail adreslerine ders davetiyesi gelir. Kursiyerlerimiz kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme girdiklerinde kendilerini ajanda programının beklediğini görürler. Bu ajandada gün gün ve saat saat ne zaman dersleri olduklarını görürler. Geçmişte yapılan tüm dersler de bu ajandada geçmiş günlerde kayıtlı şekildedir. Kursiyerlerimiz geçmişteki dersleri diledikleri kadar izleyebilirler. Derslerin kayıttan izlenmesi konusunda herhangi bir kısıtlama yapmamaktayız.  

 

·       Kurslarımızda dersler Ömür Hoca ve ekibi tarafından verilmektedir. Eğitmenlerimizin tamamının KPSS ve ÖABT referansları bulunur. Türkçe Öğretmenliği mezunlarının en çok zorlandığı soruların dört temel beceri ve alan eğitimi soruları olduğunun farkındayız bunu özellikle belirtmek isteriz. Kursumuzda Dört temel beceri ve alan eğitimi konuları iki ayrı hocadan farklı zamanlarda işlenmektedir. Çift dikiş yaparak iki farklı hocanın bakış açısıyla konularımızı işliyoruz. 

  

 ·     Türkçe Öğretmenliği ÖABT'nin kilit noktası Dört temel beceri ve alan eğitimidir. Bundan dolayı bu dersleri iki ayrı hocadan iki kez işliyoruz. Bu yöntemle öğrencilerimiz uzmanlaşıyorlar. Kursumuzda başarı oranının yüksek olmasının en büyük sebeplerinden biri budur. Bu dersler önce Adem Hakan tarafından anlatılacak daha sonra aynı dersler Zuhal Hoca tarafından bir kez daha işlenecektir.

·        Kursumuzda konular sınava yaklaşık iki ay kala bitmekte, son iki ay soru çözümleri yapılmaktadır. Her sezon sonunda "Genel Tekrar Kampı" yapıyoruz, öğrencilerimiz bu kamptan ücretsiz yararlanmaktadır.

·        Kayıttan ders izlemede herhangi bir kısıtlama yoktur.

·       Ömür Hoca Uzaktan Eğitim’de kursiyerlerin  rehberlik ve danışmanlığına da gereken önem verilmektedir. Ömür Hoca'nın telefonu her kursiyerde bulunmakta, sınavla ilgili konularda fikir alışverişinde bulunulmaktadır. Kadromuzu incelemek için buraya tıklayınız. Fiyatlarımızı incelemek için buraya tıklayınız.

Kurslarımızda dersler canlı ders şeklinde yapılır. Size verilecek ders programına göre belirtilen gün ve saatte dersler yapılır ve yapılan dersler otomatik kaydedilir. Yıl içerisinde kullanıcılar kayıtlı dersleri herhangi bir kısıtlama olmadan diledikleri kadar izleyebilirler. Böylece kursiyerler kaçırdıkları dersleri tüm yıl boyunca izleyebilirler ve ders tekrarı yapmış olurlar. Bunun yanında sadece kayıttan takip sınıflarımız da açılmaktadır. 

 

KURS SÜRESİ : Ortalama 350 saat

DOKÜMAN DESTEĞİ: Tüm ders materyalleri ve ders notları sistemde öğrencilerin indirimine açık olarak yer alacaktır(Canlı ve Kayıttan sınıfına).

KURS ÜCRETİ: Canlı Ders Sınıfı: 900 TL- Kayıttan İzleme Sınıfı: 600 TL

ÖDEME ŞEKLİ: Peşin Ödeme veya Taksitle Ödeme (Kredi kartsız taksit olabilmektedir.)

KURS BAŞLANGICI: EKİM AYININ SON HAFTASI (En Geç 01 Kasım 2019)

KURS BİTİŞİ: ÖABT'den birkaç gün öncesi. (Mayıs ayı içerisinde konular bitmekte, tekrar çalışmaları başlamaktadır.)

KAYIT VE DANIŞMA: 0505 571 65 08 (ÖMÜR HOCA)

DERSLER VE HOCALAR: Aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

 

 

YILLIK DERS SAATLERİ

DERS İSMİ

YILLIK DERS SAATİ

DİL BİLİM-DİL BİLGİSİ

40 SAAT (ÖMÜR HOCA)

ESKİ TÜRK EDEBİYATI

45 SAAT (ÖMÜR HOCA)

HALK EDEBİYATI

45 SAAT (ÖMÜR HOCA)

YENİ TÜRK EDEBİYATI

40 SAAT  (ASIM KARA)

EDEBİYAT BİLGİ VE TEORİLERİ

20 SAAT  (ÖMÜR HOCA)

ÇOCUK EDEBİYATI

12 SAAT   (ÖZLEM HOCA)

GAZEL TAHLİLİ

DERS SAYISI SABİT DEĞİLDİR.

DÖRT TEMEL BECERİ

 

(ADEM HAKAN-ZUHAL HOCA)

 

ALAN EĞİTİMİ

 

(ADEM HAKAN-ZUHAL HOCA)

 

SENE SONU GENEL TEKRAR KAMPI

55 SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              TOPLAM  350 SAAT 

 

 

 

İnstagram'da Türkçe Öğretmenliği gruplarımız için tıklayınız: 

https://www.instagram.com/_turkce_oabt_/?hl=tr

https://www.instagram.com/omurhoca_edebiyat_turkce_oabt/?hl=tr