Blue Flower

 

 

 

NASIL BİR KURSA KATILMAK İSTERDİNİZ?

 

ü    Ömür Hoca Uzaktan Eğitim derslerinde haftada 8 ders saati ile öğrenim görmeye başlarsınız. Son 2 ay Türk Dili ve Edebiyatı öğretimi (alan eğitimi) dersi de başlar. Alan eğitimi dersi dışındaki dersler ilk haftadan son haftaya kadar görülür. Bir dersin bitecek, diğer ders başlayacak gibi bir durum kursumuzda bulunmaz. 

 

ü   Canlı ders şeklinde ve panel aracılığıyla yapılan kursumuzda sene başından sonuna kadar dersler verilen ders programına göre düzenli bir şekilde gerçekleştirilir.Her ders öncesi derse katılacak kursiyerlerimizin mail adreslerine ders davetiyesi gelir. Kursiyerlerimiz kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme girdiklerinde kendilerini ajanda programının beklediğini görürler. Bu ajandada gün gün ve saat saat ne zaman dersleri olduklarını görürler. Geçmişte yapılan tüm dersler de bu ajandada geçmiş günlerde kayıtlı şekildedir. Kursiyerlerimiz geçmişteki dersleri diledikleri kadar izleyebilirler. Derslerin kayıttan izlenmesi konusunda herhangi bir kısıtlama yapmamaktayız. 

 

 

ü      Kurslarımızda dersler alanında uzman eğitmenler tarafından verilir. Eğitmenlerimizin tamamının KPSS ve ÖABT referansları bulunur. Kadromuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

ü      Kurslarımızda dersler canlı ders şeklinde yapılır. Size verilecek ders programına göre belirtilen gün ve saatte dersler yapılır ve yapılan dersler otomatik kaydedilir. Yıl içerisinde kullanıcılar kayıtlı dersleri herhangi bir kısıtlama olmadan diledikleri kadar izleyebilirler. Böylece kursiyerler kaçırdıkları dersleri tüm yıl boyunca izleyebilirler ve ders tekrarı yapmış olurlar. Bunun yanında sadece kayıttan takip sınıflarımız da açılmaktadır. Bir sınıfın yıl boyu göreceği ders saati en az 280 ders saatidir. Sene Sonu 55 saatlik Genel Tekrar Kampı ile bu sayı 335'e çıkmaktadır. Ortalama olarak bu rakamın derslere bölünmüş şekli aşağıdaki gibidir:

 

 

YILLIK DERS SAATLERİ

DERS İSMİ

YILLIK DERS SAATİ

ESKİ TÜRK DİLİ

70

ESKİ TÜRK EDEBİYATI

GAZEL ŞERHİ

60

DERS SAATİ SAYISI SABİT DEĞİLDİR.

HALK EDEBİYATI

40

YENİ TÜRK EDEBİYATI

70

ALAN EĞİTİMİ

15-20 (SON 2 AY)

                                         (SENE SONU 55 SAATLİK SORULARLA GENEL TEKRAR KAMPIMIZ YUKARIDAKİ TABLOYA DAHİL EDİLMEMİŞTİR.)

 

Yukarıdaki tabloda belirtilen derslerin haftalık ders programına yansıması şu şekildedir:

 

HAFTALIK DERS SAATLERİ

DERS İSMİ

HAFTALIK DERS SAATİ

ESKİ TÜRK DİLİ

2

ESKİ TÜRK EDEBİYATI

2

HALK EDEBİYATI

2

YENİ TÜRK EDEBİYATI

2

ALAN EĞİTİMİ

2 (SON 2 AY)

 

 

Canlı derslerimiz hafta içi akşam yapılmaktadır.

 

ü    Ömür Hoca Uzaktan Eğitim’de kursiyerlerin  rehberlik ve danışmanlığına da gereken önem verilmektedir. Ömür Hoca'nın telefonu her kursiyerde bulunmakta, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunulmaktadır.

 

ü    Kursumuza kaydolan her öğrenci sene sonu genel tekrar kampımızdan da ücretsiz yararlanır. Diğer örnek derslerimizi izlemek için buraya tıklayınız. Fiyatlarımızı incelemek için buraya tıklayınız.

 

KURS SÜRESİ : Ortalama 350 saat

DOKÜMAN DESTEĞİ: Tüm ders materyalleri ve ders notları sistemde öğrencilerin indirimine açık olarak yer alacaktır(Canlı ve Kayıttan sınıfına).

KURS ÜCRETİ: Canlı Ders Sınıfı: 900 TL- Kayıttan İzleme Sınıfı: 600 TL

ÖDEME ŞEKLİ: Taksitle Ödeme (Kredi kartsız taksit olabilmektedir.)

KURS BAŞLANGICI: EKİM AYININ SON HAFTASI (En Geç 01 Kasım 2019)

KURS BİTİŞİ: ÖABT'den birkaç gün öncesi. (Mayıs ayı içrisinde konular bitmekte, tekrar çalışmaları başlamaktadır.)

KAYIT VE DANIŞMA: 0505 571 65 08 (ÖMÜR HOCA)

DERSLER VE HOCALAR: Aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

 

TDE ÖABT DERSLER

ESKİ TÜRK DİLİ

ÖMÜR HOCA

ESKİ TÜRK EDEBİYATI

ÖMÜR HOCA

HALK EDEBİYATI

ÖMÜR HOCA

GAZEL ŞERHİ

ÖMÜR HOCA

YENİ TÜRK EDEBİYATI

 ASIM KARA

ALAN EĞİTİMİ

ZUHAL HOCA

ADEM HAKAN

 

İnstagram grubumuza katılın: https://www.instagram.com/omurhoca_edebiyat_turkce_oabt/